love2u

love2u

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
صفحه اصلی آموزشهای دوستی خود ارضائی خانمها

خود ارضائی خانمها

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

خود ارضائی خانمها

 

Orgasm یعنی اوج هیجان جنسی..حالتی که تمام بدن هماهنگ میشه تا فرد رو به هیجان جنسی برسونه..این حالت میتونه با تحریک دیگران صورت بگیره ..یا با تحریک خود فرد که خود ارضائی یا استمنا نام داره .. یا حتی بدون تحریک که ممکنه خودبخود یا در خواب صورت بگیره ..

بعضی خانمها هم ..خودشان, یابا دست یا با وسیله های مصنوعی یا حتی برقی, اقدام به تحریک خودشان میکنند که روشهای تحریک هم فرق دارد اما اغلب ... بله... تحریک آلت تناسلی خودشان است... چون این منطقه دارای شبکه بسیار عظیم عصبی است ( درست شبیه شبکه عظیم عصبی آلت مردان)... و تحریک این قسمت احساس هیجانی زیادی به شخص میدهد... اون قدر تکرار میکنند تا به ارگاسم برسند... ما در چندین topic در باره مراحل جنسی طبیعی صحبت کرده ایم... ودر باره اینکه در ارگاسم خانومها و آقایون چه اتفاقی میفته مطالبی گفته ایم

 

7 نشانه ارضا جنسی زنان

 

خود ارضائی در خانمها.. مسئله ای غیر عادی نیست و آمار قابل توجهی از خانمها( 70%) گزارش شده که در طول زندگیشون مبادرت به این کار میکنند. و همان احساس خوشایندی که برای مرد هست برای زن هم ایجاد میشه.. و باعث ارگاسم در اونها میشه.و این روش یکی از روشهائی هست که وقتی شریک جنسی ندارن... احساس فشار روانی ناشی از اون رو در اونها کم میکنه. و از طرف دیگه میشه از اون به عنوان روشی برای رفع اضطراب زنان استفاده کرد. خود ارضائی در خانمها میتونه به عنوان روشی بکار بره تا اینکه خودشون بفهمند که با چه روشی بیشتر و بهتر تحریک میشن ( از طریق چوچوله یا از طریقنقطه G SPOT )زنان میتونن در خود ارضائی یا بوسیله تحریک ناحیه چ-وچ-وله و یا با تحریک مجرای رحم به تحریک برسن. معمولا زنان با مالش و ضربه های مختصری که به اون ناحیه میزنن... به اون حالت میرسن. بعضی از زنان با وارد کردن انگشت.. و یا اشیاء به مجرای رحم به ارگاسم میرسن. برای زنانی که دوست دارن از طریق مجرای رحم به ارگاسم برسن.. راحتترین روش.. تحریک ناحیه G-SPOT است. این نقطه چند سانتی داخل و جلو مجرا هست.معمولا اگه زنان خوب تحریک بشن و اون ناحیه رو بخوبی با مواد نرم کننده .. نرم کنند براحتی میتونن نقطه مورد نظر رو پیدا کنند

 
خود ارضائی در خانمها هم مثل آقایون هیچ نشانه ای بجا نمیزاره تا بشه مثلا سابقه قبلی اون خانم رو در این زمینه کشف کرد ممکنه برام توضیح بدین..G SPOT که میگن چی هست؟
 جی(G) حرف اولgrafenburg است. ارنست گزافنبورگ, پزشک آلمانی متخصص زنان که مرکزی( پر از عصب) را در واژن زنان کشف کرد. اسم این مرکز..حرف اول همان پزشک گذاشته شد.جی اسپات توی مهبل( تقریبا دو سوم راه) واقع شده. برای یک زن یا دختر کمی مشکل است که با انگشت خودش به این مرکز برسد و بهترین کار این است که شریک جنسی با انگشت یا آلت تناسلیش تحریک جی اسپات را انجام دهد. تحریک این مرکز به ارگاسم( اوج لذت جنسی) در اکثر زنان منجر میشود. طوری که در بعضی زنان مایعی از آن ترشح میشود.در باره این مایع نظرات متفاوتی بیان میشود.بعضی ها میگویند که همان ادرار است و بعضی آن را شبیه مایعی میدانند که از پروستات مردان تولید میشود( و با اسپرم قاطی میگردد). چون ریشه سلولهای جی اسپات با ریشه سلولهای پروستات یکی است( قبل از آنکه معلوم شود نطفه نر یا ماده خواهد بود)
 آیا اگر ویبراتور( یا هر چیز دیگری که بلرزد) را در روی لبهای آلت تناسلی زنانه بگذاریم( به قصد لذت بردن).. اینکار باعث پاره شدن پرده بکارت میشود؟
 

جواب:

 

اگر وارد محوطه واژن نشود به احتمال زیاد هیچ کاری با پرده نخواهد داشت

 

سوال:

 

وقتی با همسرم س...ک..س دارم ارضاء نمیشوم اما وقتی با خودم ور میروم ارضا میشوم.. چرا؟

 

جواب:

 

اگر به مطالب قبلی ما توجه کنید ناهماهنگی ها در روابط جنسی.. علل آنها تاثیر مسائل فرهنگی و آموزشهای اجتماعی .. توقع از همدیگر .. بهتر متوجه این حالت خود میشوید. مسئله فانتزی انسانها .. هماهنگی با یکدیگر درک نیاز های متقابل و باهم باز وراحت بودن . کنار زدن موانع روحی روانی.. کلید حل بسیاری از نارسائی ها در یک آمیزش جنسی است.

 
 

سوال:

 

آیا با دو انگشت که وارد مجرای تناسلی شود پرده پاره میشود؟

 

جواب:

 

اگر پرده حلقوی باشد که مسئله ای بوجود نمیاد اگر از نوع دیگر باشد آنوقت جواب این سوال بستگی به این دارد که این 2 انگشت تا چه اندازه وارد آلت بشود وفشار تا چد حد باشد. اما در مواقع خود ارضائی که دختران خیلی آهسته و یواش یکی دو انگشت در خود فرو میکنند خطر پاره شدن نیست و به پرده آسیب نمیرسد

 

سوال:

 

راستش من همیشه با خودم س-ک.س میکنم یعنی چوچوله ام رو اونقدر مالش میدم که تا یک جوری ارضا بشم ولی همیشه میترسم که مثلا رنگ و یا ظاهر تناسلیم عوش شود و بعدا دچار مشکل شود.

 

جواب:

 

نگران نباشید هیچ مشکلی از این کار تاکنون گزارش نشده

 

یک نظر:

 

خود ارضایی میتونه یک نفره نباشه.یعنی س-کس دو نفر با هم میتونه فقط شامل این باشه که دونفر فقط برای همدیگر خود ارضائی کنند. وخیلی ها از اینکه شریک جنسیشون برای اون خود ارضائی میکنه لذت میبرند... و این روش میتونه یک راهی برای جلوگیری از انتقال بیماریها باشه.

 

تصویر تصادفی

No images

اخبار مهم

 فوائد:

اگه راستشو بگم فایده نداره و حتی گناه هم داره. ولی خوب از نظر جنسی چرا؟داره

اول اینکه اگه بخوای سریع مو(پپش) دربیاری فقط یک هفته جرق بزن.

دوم اینکه اگه بخای کیرت(بول) کمی پهنا پیده کنه یا عریض بشه خوب ۶ روز جرق بزن.

در موردموارد بالا هیچ گونه تضمینی وجود ندارد بهتره ضررش را هم بخوانید.!!!
ضرر:

این کار در حقیقت تمامش ضرره علاوه بر اینکه جزو گناهان کبیره است.

  1. بدن شما بعد از اینکه این عمل را انجام دادید به مدت چند ساعت ضعیف می شود.(بر اساس فیزیک فرد مدت فرق می کند)

  2. احتمال این وجود دارد که در آینده مشکلات جنسی به وجود بیاید.

  3. احتمال خودکشی در بعضی افراد رخ می دهد(افزارد به شدت پشیمان میشوند واز خودشان بدشان می آید.)

  4. فرد نسبت به شخصیتش از اراده ی ضعیفی برخوردار می شود.(اگر هر روز این عمل رخ دهد.)

  5. امکان بیماری های جنسی وجود دارد.(بستگی به چگونگی جرق-جلق زدن)

ابتدا فرد خیلی قریضه ی جنسیش فعال میشه و خودش هم اونو تحریک می کنه با انجام نگاه کردن عکس های ۳ک۳یا هر چیز دیگر تا منیش بیرون بیاد.

توصیه:

یک تجربه ثابت کرده است که اول اصلا این کار را نکن.

دوما می خوای بکونی چرا با ک ی ر خودت.(در مورد این مساله در پست های بعدی بیشتر صحبت میشود)

سوما اصلا به عواقبش فکر کردی..

بهت گفته باشم – این آغاز هر چیز هست . پایانش به نزاع یا لوات کشیده میشه.$!